Preskočiť na obsah
Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie

Umenie, šport a rekreácia

Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie

Športové činnosti i. n.

Sídlo
Trenčín
Od roku
2013
IČO
42 278 643

Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie

Občianske združenie

Aktívna
Sídlo
Zamarovská 34, 911 05 Trenčín
Na trhu od
11. januára 2013
IČO
42 278 643
Právna forma
Občianske združenie
Odbor (SK NACE 93.19)
Športové činnosti i. n.

Organizácia v číslach

13
rokov na trhu
2013
rok vzniku

O organizácii

Spoznajte Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie

Organizácia Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie má sídlo na adrese Zamarovská 34, 911 05 Trenčín. Zapísaná je od 11. januára 2013 (Register občianskych združení).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Športové činnosti i. n.“ (93.19).

Základné údaje

Obchodné meno
Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
IČO
42 278 643
DIČ
2023771376
Dátum vzniku
11. januára 2013
Sídlo
Zamarovská 34, 911 05 Trenčín
Register občianskych združení
MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-40399
Sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Odbor (SK NACE 93.19)
Športové činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie zaoberá

SK NACE 93.19

Športové činnosti i. n.

Časté otázky

Základné informácie o organizácii

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie?

Sídlo je na adrese Zamarovská 34, 911 05 Trenčín.

Čím sa Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Športové činnosti i. n.“ (93.19).

Aké je IČO – Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie?

IČO je 42 278 643, DIČ 2023771376.

Kedy vznikla Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie?

Vznik: 11. januára 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.

Spravujete túto organizáciu?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Asociácia Európsky pohár silákov, občianske združenie podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese asociacia-europsky-pohar-silakov-obcianske-zdruzenie.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.